Продаж будинку в котеджному містечку Золоче, с. Вишеньки, Бориспільській район

Повідомити коли звільниться

Площа першого поверху 132 кв.м.

Площа другого поверху 114 кв.м.

Площа терас 81 кв.м.

Котеджний комплекс це закритий клуб, який має найвищу багаторівневу службу безпеки і саму розвинену інфраструктуру. Територія комплексу заселена з 2006 року.

На території комплексу: багаторівнева цілодобова охорона, спорткомплекс, SPA-центр, 4 басейни з мінеральною водою, 2 ресторани, дитячий садок повного дня, англійська освітня школа "Zoloche International School", курси розвитку для дітей до 3 -х років, курси англійської мови, спортивні секції та тематичні гуртки, дитячий літній табір "RANGERS", тенісні корти, футбольні майданчики, зони для відпочинку і прогулянок з дітьми, бігові доріжки, офіси сервісних служб, яхт-клуб на Дніпрі, супермаркет, медичний пункт.

План приміщень будинку

  Споруда 2017 року. Під чистову обробку.

  Ділянка 10 соток.

  Будинок має поштову адресу, можлива прописка за даною адресою.

    

  Ідеальна планування. 100 метрів до пляжу. Відстань до Києва 9 км.

  Котеджі будуються з натуральної екологічно чистої керамічної цегли, з капітальним повноцінною залізо-бетонною фундаментною підставою, глобальною системою утеплення стін (цегляна стіна 400 мм. + шар утеплювача 100 мм.) .

  Дороге ексклюзивне оздоблення фасаду натуральним клінкером з Німеччини, унікальна черепична покрівля виробництва Італії, елітні енергозберігаючі 5-ти камерні віконні системи BROKELMAN. Всі будинки проходять енерго-аудит. Мінімальні витрати на опалення.

   

  Крита парковка для 2-х авто, кухня, їдальня, просторий камінний зал, 4 спальні, з яких: 3 на другому поверсі кожна з балконом, гостьова спальна кімната на першому поверсі, 3 санвузли, пральня, котельня, велика комора під сходами, господарський блок з входом з вулиці, можливість виходу з їдальні на простору літню терасу, гардеробні та підсобні приміщення, 4 балкона.

  Всі комунікації в будинку: ГАЗ з проектом, електрика 20 кВт, вода, каналізація, швидкісний інтернет.

  Всередині будинку ідеальна машинна штукатурка KNAUF. Все готово для проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.

  Найвища якість будівництва.

Ціна в місяць $290000
Замовити дзвінок
Цей об'єкт на мапі
0км 0хв